دریافت: پاورپوینت اصول مديريت جامع كيفيت

مطالب دیگر:
🔗رشد توليد خودرو🔗روباتیک🔗رینگ پیستون🔗سرسیلندر🔗سوپاپ هيدروليكي🔗سوپاپ🔗سیستم سوپاپ🔗سيستم سوخت🔗سیلندر موتور🔗شاتون🔗شاسی خودرو🔗شمع اتومبیل🔗عيب يابي خودرو هاي انژكتري🔗فشار هوا🔗فلایویل🔗قرقره🔗کلاچ🔗مکانیک کلاسیک🔗موتور اشتعال جرقه🔗موتور چهارزمانه🔗موتور درون سوز🔗موتور دیزل🔗موتور🔗میل لنگ🔗چرخه سوخت هسته اى و اجزاى تشكيل دهنده آن
این فایل درباره ی پاورپوینت اصول مديريت جامع كيفيت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود

نام فایل : اصول مديريت جامع كيفيت


فرمت : .ppt


تعداد صفحه/اسلاید : 93


حجم : 1182 کیلوبایتعناوین ارائه :
اصول کنترل کيفيت جامع
(دمينگ)
ارائه دهندگان :
مونا سامان – مهسا بوژانی
زیر نظر استاد ارجمند :
جناب آقای عبدالله آبادی

تابستان 1387
استهلاک 1
استهلاک 2
اصول کنترل کيفيت جامع (دمينگ)
تعريف مديريت جامع کيفيت
مديريت جامع کيفيت فرايندي است متمرکز بر روي مشتريها، کيفيت محور، مبتني بر حقايق، متکي بر تيمها که براي دستيابي به اهداف استراتژيك سازمان از طريق ارتقاي مستمر فرايند ها، توسط مديريت ارشد سازمان رهبري مي شود.

ارکان فلسفي مديريت جامع کيفيت
فرايند گرايي: سازمان را فرايندي مي بينيم که در آن همه افراد بصورت افقي در مراحلي از فرايند، قرار مي گيرد.
مشتري محوري: تمامي افرادي که روي فرايند کار مي کنند و آنها که نتيجه فرايند را کسب مي کنند در واقع همکار و شريک هستند.
ارتقاي مستمر و فراگير فرايندها و سيستمها: با تمرکز بر ارتقاي عملکرد فرايندها و سيستمها و توانمند سازي کارکنان ،تلاش مي شود فرايندها و سيستمها بطور دائم در جهت پاسخ به نيازها و انتظارات مشتريها بهبود يابند.
سير تكاملي روند مديريت كيفيت جامع (TQM)
1- تلاشهاي ابتدايي در ايجاد آگاهي در مورد كيفيت جامعه: امروزه صنايع بيشتر كشورهاي پيشرفته در تب و تاب جنبش بهبود كيفيت هستند. اين امر تا اندازه اي ناشي از پيدايش ژاپن به عنوان يك نيروي اقتصادي جهاني است و تا اندازه اي هم ناشي از افول آمريكا بعنوان سردمدار نيروي اقتصادي جهان آزاد است. در سالهاي اخير در آمريكا به شكل فزاينده يك تجديد نظر اساسي در صنايع و كسب كار شركتهاي اين كشور بوجود آمده تمركز اين تجديد نظر برمقوله كيفيت وبهبود فرايند هاي مربوط آن است كه در شكل گيري روندي كه ما امروزه آن را «مديريت كيفيت جامع» مي ناميم نقشي بس موثر دارد.
پايه اوليه TQM))بوسيله ادوارد دمينگ كه يك دانشمند آمريكايي بود در سالهاي پس از جنگ جهاني دوم در ژاپن پي ريزي شد. وي در تجديد حيات اقتصادي ژاپن كمك زيادي كرد تا آن كشور بصورت يك غول صنعتي و توليدي دردنيا مطرح گرديد.
....


برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود