دریافت: پاورپوینت اصول حسابداری 3 - 480 اسلاید

مطالب دیگر:
🔑پاورپوینت انگلیسی به توان 10🔑پاورپوینت انگلیسی در مورد رییس بدن چه عضوی است🔑پاورپوینت انگلیسی 10 کلمه🔑پاورپوینت جالب زندگی مثل چای است🔑پاورپوینت انگلیسی ذهن خوانی دیوید کاپرفیلد🔑پاورپوینت زیبای صلوات🔑پاورپوینت فواید نفس عمیق🔑مبانی نظری و پیشینه بررسی جامعه شناختی جهت گیری های دینی دانشجویان🔑مبانی نظری و پیشینه تاثیر عوامل محیط فیزیکی و اجتماعی بر سلامت اجتماعی🔑مبانی نظری و پیشینه تبلیغات بازرگانی و مدیریت بدن🔑مبانی نظری و پیشینه تبیین اعتیاد و مولفه های ابراز وجود🔑مبانی نظری و پیشینه تخریب گرایی🔑مبانی نظری و پیشینه حس تعلق مکانی ساکنین در اسکان رسمی و غیررسمی🔑مبانی نظری و پیشینه حمایت اجتماعی و سلامت عمومی دانشجویان🔑مبانی نظری و پیشینه دل بستگی سازمانی و رضایت شغلی🔑مبانی نظری و پیشینه رسانه های ارتباط جمعی و سرمایه اجتماعی🔑مبانی نظری و پیشینه رسانه های جمعی و حفظ محیط زیست🔑مبانی نظری و پیشینه روابط عمومی و توسعه بانکداری الکترونیک🔑مبانی نظری و پیشینه سازمان های مردم نهاد و فضای مجازی🔑مبانی نظری و پیشینه سرمایه اجتماعی و انگیزه پیشرفت تحصیلی🔑مبانی نظری و پیشینه سواد رسانه ای🔑مبانی نظری و پیشینه سواد رسانه ای و سبک زندگی نوجوانان🔑پاورپوینت دلایل دو بعدی بودن انسان🔑پاورپوینت دوران خلافت امام علی (ع)🔑پاورپوینت صفات خداوند
این فایل درباره ی پاورپوینت اصول حسابداری 3 - 480 اسلاید می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود

نام فایل : اصول حسابداری 3 - 480 اسلاید


فرمت : .ppt


تعداد صفحه/اسلاید : 480


حجم : 1107 کیلوبایتفصل اول
حسابداری شعب


شرکتها جهت دستيابی به يک بازار گسترده فروش و منابع مالی جديد سرمايه در نقاط مختلف وبا حتی خارج از کشور اقدام به ايجاد شعبی می نمايد .
شعبه :
واحد تجاری يا بازرگانی است که دور از مرکز با اداره مرکزی قرار دارد وطبق دستورالعمل های صادره از سوی اداره مرکزی نسبت به انجام عمليات تجاری اقدام می نمايد.
شعبه کليه وجوه دريافتی خود را به يک بانک شعبه واريز می نمايد و در زمانهای تعيين شده اين وجوه از محل تنخواه گردانی که در اختيار شعبه قرار دارد با ارسال سند هزينه از طرف اداره مرکزی احياء می شود .
سيستم عمليات حسابداری شعب :
1- حسابداری شعبی که کليه اسناد مالی و دفاتر حسابداری آنها در مرکز نگهداری می شود که اصطلاحا بدان شعب فاقد دفاتر مستقل گويند .
2- حسابداری شعبی که کليه اسناد مالی و دفاتر حسابداری آنها به طور مجزا از دفتر مرکزی نگهداری می شود که اصطلاحا بدان شعب با دفاتر مستقل می گويند .
3- شعبی که خارج از کشور تاسيس شده اند .

شعب فاقد دفاتر مستقل ( سيستم متمرکز ):
در مورد شعبی که فاقد دفاتر مستقل بوده و خودشان اطلاعات جداگانه ای در مورد عمليات شعبه نگهداری نمی نمايند دفتر مرکزی با استفاده از روش هاِيی به کنترل عمليات و ارتباط عمليات فيمابين می پردازد .
سرفصلهايی که در دفاتر مرکز افتتاح می شود به شرح زير است:
موجودی کالا اول دوره شعبه
کالای ارسالی به شعبه
بدهکاران شعبه
کالای شعبه
بانک شعبه
هزينه های شعبه
....


برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود